(Skoro) 30 otázek - 2. část

5. ledna 2018 v 20:53 | Janie |  Píšu
1. část tady. Nevešlo se do jednoho článku, hehe.

15. Jaký by byl tvůj patron ve světě Harry Pottera?
Panda červená. Nebo kočka.
16. V jaké Bradavické koleji bys byla?
V Mrzimoru. Vždycky mě hrozně štve že ve filmech o něm prakticky nepadne zmínka.
17. Chtěla bys teď být raději ve Středozemi, Narnii, Bradavicích nebo někde jinde?
Po Tolkienově Středozemi toužím vždycky, když znovu čtu Pána Prstenů. Hrozně hrozně hrozně. Asi bych tam nepřežila ani týden, ale stejně. Jako malá jsem měla vždycky problém udržet si v mysli, že to místo není skutečné. I teď je to občas těžký.
18. Zamiluješ se snadno?
Až směšně snadno, avšak pokaždé do někoho, koho nemůžu mít.
19. Napiš pět věcí, jejichž děláním strávíš nejvíc času - popořadě.
Spánek
Četba (počítám i věci do školy)
Aktivity se zvířaty - koně, psi
Poslech hudby
Kreslení, malování


20. Jak často chceš vídat každý rok svou rodinu?
Miluju svoji rodinu a chci se s nimi vídat co nejvíc. Protože zatím bydlím doma, tak se vídáme skoro pořád, ale až se jednou odstěhuju, doufám, že se budeme vídat často.
21. Měla jsi někdy s někým pocit "spojení myslí?"
Zažívám to pravidelně, když se sejdu se svojí nejlepší kámoškou Kamčou. Známe se opravdu roky a jsme na sebe mentálně tak navázané, že často říkáme úplně to samý. Funguje to i na dálku, když si třeba jenom dopisujeme a napíšeme ve stejnou chvíli úplně stejnou věc. Občas to zažívám i se svou intráckou spolubydlící, se kterou trávím spoustu času, ale s Kamčou je to fakt hodně výrazný, občas až děsivý.
22. Dokázala bys žít jako poustevník?
Myslím, že asi ano. Nepotřebuji moc lidské společnosti. Ale musela bych mít aspoň psa. Otázka je, jak dlouho bych to vydržela, někdy ale fakt sním o tom, že se seberu a odstěhuju se někam na konec světa, kde mi dají všichni pokoj.
23. Jak bys popsala svou sexuální orientaci?
Jsem hetero. Nevím co víc k tomu říct. Snad jen že jsem melancholický introvert, který se trochu bojí, že bude navždy sám. Prosím, mějte mě někdo rád.
24. Myslíš, že tvůj vnější vzhled vystihuje tvou osobnost?
Myslím, že celkem ano. Oblíkám se jednoduše, moc to neřeším, jde mi hlavně o to cítit se pohodlně. Nelíčím se, protože jsem na to líná a všichni jsou na můj nenamalovanej xicht už zvyklí. Možná že to, jak nosím pořád vlasy v culíku, by mohlo trochu vypovídat o tom, že mám někdy trochu problém se uvolnit. A samozřejmě se na mém vzhledu projevuje i moje láska k jídlu, ale zatím to nikdy nedošlo tak daleko, abych se za sebe styděla.
25. Na stupnici od jedné do deseti, jak snadné je pro lidi dostat se ti pod kůži?
To záleží na konkrétním člověku. Když potkám někoho, kdo je mi krajně nesympatický, tak bych řekla asi tak 11. Mám pár takových lidí, které si nepouštím k tělu celé roky, protože je prostě nesnáším a vůbec je kolem sebe nechci mít. Naopak někomu, kdo mi sedne, jsem schopná vykecat na sebe spoustu věcí. Tak tam bych řekla třeba 3. Pro běžného smrtelníka, který mi nepřijde ani brutálně odpudivý, ani velice sympatický, to bude asi 5 - 6. Když se rozkecám, tak je prakticky vyhráno.
26. Tři písničky, se kterými se momentálně ztotožňuješ.


27. Vyber nějaký svůj oblíbený citát.
"Ale kde jsou lidé?" zeptal se Malý princ. "V poušti je jeden trochu sám…" "Mezi lidmi je jeden také sám," odpověděl had.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama