Náčrtník - listopad

1. prosince 2017 v 22:46 | Janie |  Tvořím
Trochu mě děsí, jak ten čas letí. A taky už mám zaplněnou skoro polovinu svého nového náčrtníku! A to i přesto, že jsem v listopadu byla strašně (jakože fakt nechutně) líná cokoliv dělat. Tak se do toho zrovna pustíme.


Tak jo, Lišák vznikl ve chvíli kdy jsem ještě nebyla až tak líná. A fakt se mi líbí. (Když se člověk nepochválí sám, nikdo to za něj neudělá.) Začalo mě bavit používat fixy v kombinaci s akvarelem, ačkoliv to většinou přeženu a pak se to všechno propije a rozbije... ale tady se mi to naštěstí nestalo.Náčrty vznikly v jednu v noci. Nedokázala jsem jít spát a tak jsem místo toho poslouchala Požár mlýna. Kdo nezná Požár mlýna - vřele doporučuju. Píseň O invalidním indiánovi je geniální věc. Nebo vlastně všechny písničky. Akorát vám z toho možná trochu šibne, ale není to tak zlý.

Trochu mimo náčrtník vznikl kapustňák v mém krátkém záchvatu realistické kresby (která mi vydržela po celé dva obrázky!), ale zařadím ho sem taky, protože jinam se mi nehodí. Na samostatnej článek je ho trochu málo, ale zase je mi líto ho úplně vynechat.


Tohle je pes v neprůstřelné vestě. Nejsilnější zvíře v tomhle městě. To jsem se totiž zase rýpala a nimrala v hlubinách Youtube - vždycky tam nakonec vyštrachám něco zajímavýho. Tentokrát to byla mě dosud neznámí fiXí píseň. Asi to je nějaká věc z hlubin času, nebo možná ne, každopádně - kdovíproč mě to strašně chytlo.

Prasátko! Opět mimo náčrtník. Měli jsme ve škole den otevřených dveří a v laboratorních metodách nám učitel řekl, že nebudem nic dělat. Což je sice fajn, ale dvě hodiny sedět a čumět... no to není nic moc. Nevzala jsem si s sebou ani knížku. Můj sešit to zachránil.


Lidi jsou idioti. Někdy si to uvědomuju víc. U koní je to vidět hodně. Koně přitahují idioty, protože se málokdy brání a tak na ně idioti můžou házet pořád víc otěží a řemínků a větší udidla a víc se věšet do otěží... a stejně pořád budou říkat, že ten kůň nedělá co chtějí. Jak by asi taky mohl. Hodíme to na hloupýho koně, abychom si náhodou nemuseli přiznat, že nemáme šajna co děláme a že na to možná nestačíme... (Jestli je tam gramatická chyba, tak pardon, přemýšlím nad tou větou tři dny a pořád se nemůžu dobrat k závěru jestli je to blbě nebo ne.)


A poslední, včerejší věc... Verliba. Je to Verliba z chodníku. V Pardubicích. Našla jsem ji tam, když jsem byla na výletě s Pandou. Myslím si, že je blbý být velrybou ve městě. Obzvlášť když jste pouhá díra v chodníku. Budu za ní muset jet na návštěvu. Třeba ji seznámit s potopeným cyklistou ze silnice v Hradci. Třeba by si rozuměli. Každej den kolem nich projdou desítky lidí a skoro nikdo se nad nimi nepozastaví, ba si jich ani nevšimne...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chiméra Chiméra | 9. prosince 2017 v 19:16 | Reagovat

Krásne :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama