Změť letních fotek

8. srpna 2017 v 20:33 | Janie |  Svět přes objektiv

Achjo. Zdá se, že srpen bude docela zabitej. Přijedu z brigády o půl třetí, najím se, převlíknu do hnojáckýho, jedu ke koním, vrátím se obvykle nějak po páté hodině a už nemám sílu na nic. O víkendu nepracuju, zato jsem si inteligentně naplánovala milion dalších aktivit, abych jako měla alespoň náznak sociálního života. Jasně, že je to fajn, ale štve mě, že nestíhám fotit ani malovat, resp. se mi vůbec nechce. Co se mi chce je ležet, žrát a dívat se na Dr. House. A můj poslední výtvor mi tady leží už tři dny a nechce zaschnout, což mě vede k dojmu, že olejové barvy se asi nemají používat tím způsobem, jakým jsem je použila já.
Nicméně mi tady leží pár pozapomenutých fotek. V první části jsou to fotky z psí vycházky 1. srpna.
On ten Baryk je fakt tak šťastnej pes. To je až k neuvěření.


Mia je taky šťastnej pes, který na této fotce právě beží od jedného potěšení k druhému - z potoka do hrachového pole vyhrabávat myši.


A když jsme se vraceli z vycházky, začala se řítit šílená bouřka, takže jsme makali jako blázni, abychom se stihli vrátit, než začne konec světa. Hádejte co. Mraky se rozfoukaly a vůbec nepršelo.


Právě jsem si vzpomněla ještě na fotky z 16. 7., takže teď uděláme skok do vzdálenější minulosti a pak přeskočíme do ne zas tak daleké. Chronologie je pro břídily.


Víte, jak se fotí chrpy, když máte dva psy na vodítku v oblasti zamořené srnkami? Nohama stojíte na vodítkách, rychle uděláte deset fotek s tím, že aspoň jedna bude dobrá, a modlíte se, ať srnky zůstanou někde daleko od vás.


Plynule poskočme do 5.8. Vzala jsem si s sebou foťák ke koním a plánovala něco nafotit ve výběhu. Bohužel jsem si neuvědomila jednu věc. Je léto. Koně mají na sobě masky proti hmyzu a třásně, se kterými vypadají v prvním případě jako mimozemšťani, v druhém... prostě jako koně s třásněma. Tudíž fotky jsou takové... řekněme civilní. Kdo by chtěl vidět lepší fotky, kde jsou koníci pěkní, doporučuju zkouknout tohle moje album na Rajčeti. Je rok staré, ale kromě asi tří koní, kteří přišli až potom, tam jsou všichni a sluší jim to tam.
Tady na fotce je ponička Britney, která zrovna na Rajčeti není, protože před rokem u nás ještě nebyla.


Tohle je Julča. Koňokoza. Myslím, že o ní budu muset napsat celý článek, protože podle mě je to unikát.No a na závěr Láša. Můj věrný oř. Můj věrný oř, po kterém když jsem chtěla, aby zvedl hlavu a nechal se vyfotit, dělal, že neexistuju, i když jsem na něj mávala chlebem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Já | E-mail | Web | 8. srpna 2017 v 21:33 | Reagovat

Jee, tak to jsou moc hezký fotky. <3
Věř mi, že máš docela štěstí, že máš brigádu a co dělat, já brigádu nemám, nemám ani koně a vlastně nic, co by mě zabavilo. :(( Jako ono se zase něco najde, ale teď jsem nedávno přijela z dovolený a jsem taková bez nálady, že najednou nemám před domem moře. xD

2 Janie Janie | Web | 9. srpna 2017 v 18:21 | Reagovat

[1]: Jako brigáda je fajn, ale je to docela náročný. Nicméně je tam sranda, ale ty hlášky sem stejně nemůžu napsat, protože to je samá ku... a pí... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama