Záložky (Dračí, Kočičí, Luční)

16. srpna 2017 v 19:56 | Janie |  Tvořím
Mám asi nějakou tvůrčí krizi nebo co. Nemám vůbec náladu něco malovat, a když jo, tak z toho vznikne absolutní kydanec (například moje ryba olejovýma barvama, kterou sem dám pro pobavení, až rozdejchám tu tragédii). V poslední době jsem vytvořila vlastně jen asi dva obrázky v náčrtníku a pár záložek. Vlastně tři.
První je Dračí. Všechny tyhle záložky vznikly v rámci experimentování s akvarelem. Tenhle efekt mám moc ráda, vznikne to nasypáním soli na ještě mokré vodovky. Taky se mi tahle záložka ze všech tří líbí asi nejvíc.
Druhá záložka je Kočičí. Kočky využívám na své záložky pravidelně. Obvykle, když se mi povede vytvořit nějaký zajímavý efekt na pozadí, jenom dopředu domaluju kočku, případně ještě nějaký detail a jsem hotová. Kočičí tématika se také neustále opakuje proto, že skoro sto procent mých záložek končí v aukci pro kočičí útulek ve Chmelíku. Tyhle tam zamíří také, možná si nechám Dračí, ale uvidíme.


Poslední, která je mě osobně sympatická nejméně, je Luční. Byl to super nápad, který měl vypadat úplně jinak, ale trochu se to zvrtlo. Budu to muset zopakovat znovu a lépe. Co nadělám.


No a to je vše. Je to jen taková mini ukázka, záložek jsem v posledních dvou letech udělala spousty, ale bohužel už je nemám u sebe, takže je sem logicky nemůžu dát. Ale až překonám lenost a prokrastinaci, udělám další.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama