Balvani na koncertech

21. dubna 2017 v 22:53 | Janie |  Hudba
Skoro před měsícem (přijde mi to jak včera) jsme s kámoškou vyrazily na koncert (na Vypsanou fixu, ale to momentálně není tak podstatné... ale jo, je). Stály jsme úplně vepředu v první řadě, avšak já měla tu smůlu, že jsem se nějak octla mezi dvěma balvany. Nevím, jak bych je jinak nazvala, prostě balvani- stáli tam s kamenými xichty dvě hodiny. Je teda možný, že se občas hejbali, já je zase tak intenzivně nesledovala, avšak když jsem se na ně podívala, tak tam prostě trčeli a vypadali, jako že by nejradši byli úplně někde jinde. Takže to z mého pohledu vypadalo asi takhle, akorát se mi do obrázku z druhé strany vedle mě nevešel druhej balvan:Já jsem to teda užívala hodně, na druhý den jsem ani nemohla mluvit, bylo to ještě lepší než na podzim a nadšená jsem byla ještě týden potom. Takhle to mám s většinou koncertů, který jsou dobrý, ať je to Fixa, Znouze, N.V.Ú. nebo co já vím co. Avšak po tomhle koncertě, stejně jako po většině ostatních, mi v hlavě leželi tihle balvani, kteří se vyskytují snad všude. Hele, já chápu, že ne každého to nadchne nebo že ne každý prostě chce tančit a zpívat. Ale jakou má logiku stoupnout si do první řady, úplně těsně k pódiu, kde všichni paří a následně tam stát jak solnej sloup, tvářit se tragicky a ještě nejlépe vrhat zabijácký pohledy na všechny strany, když do něj někdo omylem strčí? To je logika jak pojď na mě z boku, fakt. Když mě to nebaví, nezajímá nebo prostě chci v klidu stát a dívat se a nijak se k tomu nevyjadřova, tak si stoupnu někam na bok nebo dozadu a nezacláním vepředu snad, ne? Pak do mě nikdo nebude strkat a nikomu nebudu překážet.
A ještě lepší jsou mobilní závisláci, kteří jsou celý koncert přirostlí ke svému svítícímu displeji, fotí, natáčí, mávají tím svým obřím pádlem nad hlavou, ideálně ještě sjíždí facebook... tyjo, copak z toho můžou něco mít? Já neříkám, udělat si pár fotek, taky mám nějaký fotky z koncertů (a pět vteřin videa když jsem si omylem zapla natáčení), ale když ten mobil nepustí z ruky, tak si to přeci nemůžou vůbec užít. Stejně ty fotky stojí ve většině případů za prd a z koncertu je taky prd. A pak si člověk může říct: "Hm, tam jsem byl," a to je celý.
Balvanům a mobilákům bych chtěla vzkázat, ať si i se svýma svítícíma hračičkama stoupají dozadu a ne mezi lidi, kteří si to tam přišli užít a ne odzívnout nebo pochatovat s kámošema, a kdyby mi někdo vysvětlil, proč je někdo ochoten dát dvě kila za lístek a pak celej večer viset na mobilu, byla bych fakt ráda, protože to nechápu.
Zítra vyrážíme na kapelu Už jsme doma a můj mobil zůstane dvacet kilometrů daleko a ani si na něj nevzpomenu. Už jsme doma jsem neviděla už hrozně dlouho, takže se fakt těším a doufám, že tam nebudou balvani s mobilama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucienne Lucienne | Web | 21. dubna 2017 v 23:13 | Reagovat

Přesně tohle taky nechápu. :D Taky jsem to zažila už několikrát a prostě to nepochopím, proč se tam ti lidi cpou dopředu a proč za to hlavně utrácejí peníze, když jsou pak stejně mimo. :D Tak si to zítra pořádně užij a snad ta ti balvani nebudou. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama